کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 32 آمپر

HYUNDAI HGO 63N 32A        برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C32
  • فیور میناتوری تیپ C هیوندای
  • HYUNDAI HGD 63N-32A

35,000 تومان

مقایسه

فیوز مینیاتوری تک پل 32 آمپر هیوندای 1PH 32A

فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری Miniature Circuit Breaker که اختصارا MCB نامگذاری شده است تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار ( عبور جریان غیر مجاز ) محافظت میکند . به عبارت ساده می توان گفت فیوز یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌شود تا در مواقعی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می کند مدار قطع شود تا سایر تجهیزات آسیبی نبینند.از بهترین این فیوز ها ، فیوز مینیتاتوری های هیوندای است که هم با کیفیت است و هم قیمت آن مناسب، این فیوز مینیاتوری ها در ۲ سبک قدیم و جدید در بازار موجود است که هر روز تعداد تیپ جدید از قدیم بیشتر میشود.

 

مزیت

 

معایب

  • کیفیت پایین در پیچ ترمینال

 

شکل ظاهری فیوز مینیاتوری تک پل HYUNDAI HGO 63N-32A

پیچ ترمینال های فیوز مینیاتوری 32 آمپر هیوندای از جنس مس آبکاری شده و اندازه آن 5M میباشد  و همچنین حداکثر اندازه وایر که میتوانیم به ترمینال این فیوز مینیاتوری متصل کنیم وایر 35 میلیمتری است البته بصورت قائده میزان جریان مصرفی اندازه و قطر سیم و کابل را تعیین میکند.

روی کلید مینیاتوری دسته عملگر تیره رنگی مسئول قطع و وصل فیوز است و پایین تر از این دسته عملگر برند HYUNDAI با رنگ آبی حک شده و پایین تر از آن دیگر مشخصات مثلا جریان که در این فیور مینیاتوری 32 آمپر میباشد را نشان میدهد که برای انتخاب ما در مدار بسیار مهم است و تقریبا باید بدانیم با اهمیت ترین موضوع برای انتخاب فیوز مینیاتوری جریان مصرفی ما میباشد. البته اطلاعات تکمیلی و همچنین دیاگرام و نقشه برق فیوز مینیاتوری  هیوندای تیپ جدید در قسمت چپ کنار فیوز مینیاتوری ما نقش بسته که عزیران میتوانند از آن استفاده کنند.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

32 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 32 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*