فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل 25 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C25
  • فیور میناتوری تیپ C هیوندای
  • HYUNDAI HGD 63N-25A

45,000 تومان

مقایسه

کلید مینیاتوری تک پل هیوندای Hyundai 1PH-25

فیوز مینیاتوری تک پل 25 آمپر هیوندای با کد تجاری HYUNDAI 1PH 25A برای آشنایی بیشتر با این فیوز مینیاتوری با ما همراه باشید:

فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری  Miniature Circuit Breakerکه اختصارا MCB نامگذاری شده است تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار ( عبور جریان غیر مجاز ) محافظت میکند.

به عبارت ساده می توان گفت فیوز یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌شود تا در مواقعی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می کند مدار قطع شود تا سایر تجهیزات آسیبی نبینند. از بهترین این فیوز ها ، فیوز مینیتاتوری های هیوندای است که هم با کیفیت است و هم قیمت آن مناسب است این فیوز مینیاتوری ها در ۲ سبک قدیم و جدید در بازار موجود است که هر روز تعداد تیپ جدید از قدیم بیشتر میشود.

 

شکل ظاهری

مینیاتوری هیوندای تک پل 25 آمپر همانند بقیه مینیاتوری های شرکت هیوندای در ترمینال هایش از پیچ M5 استفاده کرده و همچنین حداکثر اندازه وایر که میتوانیم به ترمینال این فیوز مینیاتوری متصل کنیم وایر 35 میلیمتری است البته بصورت قائده میزان جریان مصرفی اندازه و قطر سیم و کابل را تعیین میکند. روی فیوز مینیاتوری دسته عملگر تیره رنگی مسئول قطع و وصل فیوز است و پایین تر از این دسته عملگر برند HYUNDAI با رنگ آبی حک شده و پایین تر از آن دیگر مشخصات اععم از جریان که در این فیور مینیاتوری 25 آمپر میباشد.

البته اطلاعات تکمیلی و همچنین دیاگرام و نقشه برق این فیوز مینیاتوری در قسمت چپ کنار فیوز مینیاتوری ما نقش بسته است. 

 

سخن پایانی

 فیوز مینیاتوری هیوندای HYUNDAI HGD 63N-25A یعنی فیوز 25 آمپری است که بسیار تند کار در اتصال کوتاه میباشد البته این رنج یعنی 25 آمپر از نوع پرمصرف این فیوز هاست که هم در کارهای ساختمانی و هم در صنایع از این رنج زیاد میبینیم بدلیل رنج تقریبا پرکاربرد آن ، مورد مصرف این مینیاتوری ها در روشن کردن روشنایی در کارخانه جات یا در محیط های صنعتی و تجاری و حتی مسکونی میباشد و موارد کاربرد دیگر آن فیوز زیر کنتوری در منازل و آپارتمان هاست و همچنین راه اندازی انواع الکتروموتور های تکفاز، لازم به یاداوری است که این فیوز مینیاتوری ها از نوع C25 میباشد که علاوه برمدار مقاومت برای مدار سلف نیز مناسب میباشند.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

25 آمپر

0 دیدگاه برای فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل 25 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*