کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 16 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C16
  • فیور میناتوری تیپ C هیوندای
  • HYUNDAI HGD 63N-16A

35,000 تومان

مقایسه

فیوز مینیاتوری تک پل 16 آمپر هیوندای 1PH 16A

فیوز مینیاتوری تک پل 16 آمپر هیوندای استفادهع فراوانی در انواع تابلو های برق صنعتی دارد، در هر تابلو برای حفاظت از قطعات و تجهیزات باید از فیوز استفاده کنیم و این فیوز ها در ۲ صورت تند کار و کند کار وجود دارند و الانه در بیشتر تابلو ها از فیوز های تندکار که همان فیوز های مینیاتوری است استفاده میشود . فیوزهای مینیاتوری در چند حالت تک پل و دوپل و سه پل و چهار پل و با جریان های مختلف از ۲ آمپر تا ۶۳ آمپر به بازار عرضه میشوند. از بهترین و پرفروشترین فیوز مینیاتوری ها در اشکال مختلف همین برند هیوندای است . فیوز مینیاتوری های هیوندای از سال 2017 در شکل جدید به بازار عرضه شده اند که از مدل های قبلی خود که به اسم HiBD63-N بسیار زیباتر و با کیفیت تر است . البته به لحاظ فنی فرق چندانی با هم ندارند.

 

مزیت

 

معایب

  • کیفیت پایین در پیچ ترمینال در فیوز مینیاتوری HYUNDAI HGD 63N-16A

 

شکل ظاهری

مینیاتوری هیوندای تک پل 16 آمپر همانند بقیه مینیاتوری های شرکت هیوندای در ترمینالها یش از پیچ M5 استفاده کرده و همچنین حداکثر اندازه وایر که میتوانیم به ترمینال این فیوز مینیاتوری متصل کنیم وایر 35 میلیمتری است.

 روی فیوز مینیاتوری دسته عملگر تیره رنگی مسئول قطع و وصل فیوز است و پایین تر از این دسته عملگر برند HYUNDAI با رنگ آبی حک شده و پایین تر از آن دیگر مشخصات اععم از جریان که در این فیور مینیاتوری 16 آمپر میباشد. البته اطلاعات تکمیلی و همچنین دیاگرام و نقشه برق این کلید مینیاتوری در قسمت چپ کنار فیوز مینیاتوری ما نقش بسته که عزیران میتوانند.

 

نتیجه گیری

مینیاتوری 16 آمپر تک پل هیوندای که به نام فنی HYUNDAI HGD 63N-16A از آن نام میبرند از پرکاربردترین مینیاتوری های این شرکت است که در بسیاری از منازل از این رنج مینیاتوری استفاده میشود. از این رنج مینیاتوری در تابلو ها جهت راه اندازی لوازمی که بصورت تکفاز روشن میشوند هم استفاده میشود. بهرحال این رنج یعنی فیوز مینیاتوری 16 آمپر هیوندای بسیار پر فروش و کاربردی میباشد.

 


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

16 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 16 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*