اینورتر ال اس تک فاز SV004IG5A-2 با توان 0.37 کیلووات

LS SV004IG5A-2        برند: ال اس - LS دسته: اینورتر - Inverter , اینورتر ال اس - LS , اینورتر LS سری IG5 , اینورتر تکفاز
  • توان 0.37KW کیلو وات
  • ولتاژ ورودی: تکفاز فاز 220
  • تیپ IG5 با توان 0.5 اسب بخار

5,770,000 تومان

مقایسه

اینورتر LS مدل SV004iG5A-2 با توان 0.37 کیلووات

از مهمترین بازیگران صحنه فروش درایوهای موتور های AC یا اینورتر کشور کره جنوبی میباشد. کشوری با دارا بودن انواع و اقسام شرکت های ریز و درشت تولید کننده انواع درایو های کنترل سرعت الکتروموتور های AC که البته میتوان به جرات گفت در میان همه این شرکت های مختلف تولید کننده اینورتر دو شرکت هستند که از اهمیت جهانی و بین المللی برخوردار هستند و محصولاتشان سر از بازارهای سخت گیر و حرفه ایی اروپا و ایلات متحده هم در اورده و این دو شرکت شرکت های بزرگ و به اصطلاح گردن کلفت LS و HYUNDAI هستند که البته ما در اینجا میخواهیم به شرکت LS بیشتر بپردازیم.

البته همانطور که میدانیم شرکت LS منشعب شده از گروه بزرگ صنعتی LG در کره جنوبی میباشد که کمپانی مادر از ثروت و نفوذ بالایی در کشور تازه ثروتمند شده کره جنوبی برخوردار است. لازم به یاداوری است که اینورتر های شرکت ال اس پرفروش ترین اینورتر بازار ایران در این 10 سال اخیر بوده است.

 

مزیت اینورتر اینورتر ال اس IG5 رنج 0.37kw کیلووات تکفاز

  • زیبایی و بروز بودن ظاهر اینورتر ال اس 0.37 کیلووات تکفاز IG5
  • قیمت مناسب اینورتر ال اس 0.37 کیلووات تکفاز IG5 نسبت به مدل های اروپایی
  • تنظیمات ساده بطوری که کاربرهایی با تجربه پایین هم میتوانند آن را تنظیم کنند
  • ۴-در دسترس بودن دفترچه تنظیمات فارسی ساده و حتی سایر زبانهای منطقه
  • دارا بودن پورت ارتباطی RS485. .ETHERNET.USB
  • محیط برنامه و نرم افزار بسیار حرفه ایی و در عین حال ساده

 

معایب اینورتر اینورتر ال اس IG5 رنج 0.37 کیلووات تکفاز

  • ارورERROR پی در پی در مواقعی که الکتروموتور 370 وات ما مقداری تحت فشار باشد

 

شکل ظاهری اینورتر SV004IG5-2

شکل ظاهری اینورتر ال اس رنج 0.37 کیلوات مدل IG5 با کد فنیSV004IG5A-2  بسیار حرفه ایی و زیبا است به همین دلیل است که مسئولان کمپانی ال اس سال هاست به ظاهر اینورترال اس مدل IG5 دست نزده و همچنان از همان طرح اولیه در ساخت این مدل استفاده میکنند.

اینورتر LS SV004IG5A-2 بسیار خوش نقشه و خوش طرح هم میباشد هم جای کمی ار اشغال میکند و هم زیباست. خصوصا پنل قابل جدا شدن آن که از مزیت های بزرگ این اینورتر است. دکمه های سبز و قرمز مانند بیشتر اینورتر ها وظیفه روشن و خاموش کردن الکتروموتور بصورت LOCOAL را دارا هستند و کلید های چهار طرف و کلید وسط هم وظیفه تنظیمات را بر عهده دارند که البته برای توضیح بیشتر باید به جدول و د فترچه اینورتر مراجعه نمود تا بفهمیم هرکدام از این کلید ها برای تنظیم چه عملکردی در اینورتر ال اس سری IG4 رنج 0.37 کیلوات ما به کد شناسایی فنی SV004IG5A-2 میباشند.

 

نتیجه گیری

در باب اینورتر ال اس SV004IG5A-2 هر چه تعریف کنیم به واقع بیجا نبوده است به این دلیل که در کشور ما ایران بیشتر عزیزان در کارخانه جات و محیط های صنعتی از همین مدل IG5 ال اس استفاده کردند و این مدل امتحان خود را با موفقیت بالا پس داده است.

اینورتر .037KW ال اس IG5 تکفاز برای راه اندازی و روشن کردن الکتروموتور 0.5 اسب بخار ساخته شده البته در جاهایی این اینورتر بیشتر کاربرد دارد که آنجا برق 3 فاز ندارد و مجبور هستیم از برق خانگی برای راه اندازی الکتروموتور مان استفاده کنیم مثل کارگاه هایی ساختمان سازی که برق سه فاز موجود نیست یا لوازم کوچک خانگی.

برای خرید اینورتر ال اس به وب سایت آسام کالا مراجعه فرمایید.


سری اینورتر

LS سری IG5A

ولتاژ ورودی

تکفاز 220

ولتاژ خروجی

سه فاز 220

محدوده توان اینورتر (KW)

زیر 1.5KW

براساس سازنده اینورتر

اینورتر LS

0 دیدگاه برای اینورتر ال اس تک فاز SV004IG5A-2 با توان 0.37 کیلوواتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*