کنتاکتور ال اس 65 آمپر با بوبین 220 ولت

LS Metasol MC-65A        برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS
  • کنتاکتور LS MC65a
  • دارای کنتاکت فرمان 2باز و 2 بسته
  • 65 آمپر

1,470,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور ال اس متاسول 65 آمپر LS Metasol MC-65a

اگر به دنبال خرید کنتاکتور با قدرت تحمل شدت جریان 60 آمپر هستید کنتاکتور LS MC-65a را به هیچ وجه از دست ندهید این کنتاکتور ال اس با ولتاژ 220 ولت سه فاز دارا بودن 4 کنتاکت (2 باز 2 بسته) ساخت شرکت LS کره جنوبی می باشد و یکی از بهترین های موجود در بازار می باشد.

شرکت کره ایی ال اس از شرکت های معتبر در شرق آسیا و شاید دنیا باشد . شرکتی تقریبا با عمر ۴۰ سال که هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت مناسب ، این شرکت در سال 1974 در کشور کره جنوبی احداث شد و نام کامل و اصلی شرکت LSIS.CO میباشد و در حال حاضر آقای جای کیون کوی مدیر عامل آن است و تعداد کل پرسنل در شرکت اصلی LS 3500 نفر است.

از مهمترین محصولات شرکت الکتریک ال اس ، کنتاکتور یا همان کلید برقی است که در ۲ مدل قدرت و فرمان تولید شده و از رنج ۶ آمپر تا رنج ۸۰۰ آمپر موجود است و در کشور ما ایران از سابقه تقریبا درخشانی برخوردار است و مهندسین عزیز کنتاکتور های ال اس را در کنار هیوندای از کنتاکتور های متوسط رو به بالای بازار میدانند و به این دلیل از کنتاکتور های پرفروش نیز محسوب میشود.

 

مزیت کنتاکتور LS Metasol 65a

  • ترمینال ۲ طرفه بوبین  در کنتاکتور ال اس متاسول 65a
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران
  • دارا بودن 4 کنتاکت فرمان ( ۲ باز و ۲ بسته )

 

معایب کنتاکتور LS Metasol 65a

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت

 

شکل ظاهری کنتاکتورmetasol 65 LS

از مهمترین رنج های کنتاکتور رنج ۶۵ آمپر است که در ال اس بصورت LS Metasol mc-65a عنوان میشود، از نظر اندازه و شکل دقیقا با رنج قبلی خود همانند میباشد و فقط به لحاظ قدرت کنتاکت ها متفاوت است و تحمل رد شدن 65 آمپر جریان را دارد.

 کنتاکتور60 آمپر ال اس همانند دیگر رنج های کنتاکتور LS ترمینال بوبین دوطرفه دارد و از بالا و پایین میتوان به بوبین برای تحریک شدن برق داد. اندازه کنتاکتور ال اس ۵۰ آمپر 119×106×55 میباشد و وزن آن هم 900 گرم است.

 

نتیجه گیری

برای راه اندازی و روشن کردن الکتروموتور برای پروژه های سنگین و سیم کشی بصورت 2 ضرب و استفاده ۳ کنتاکتور ، بهترین ترکیب کنتاکتور ال اس ۶۵ آمپر و الکتروموتور 45kw میباشد.

اما اگر پروژه سنگین نبوده و نهایتا پمپ و فن است میتوان از ترکیب کنتاکتور و الکتروموتور به ترتیب کنتاکتور LS MC-65a و 55kw استفاده کرد. البته از کنتاکتور ال اس متاسول ۶۵ آمپر در جاهای دیگر مثل راه اندازی هیتر ها یا ترانس ها هم استفاده میکنند.


براساس سازنده

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

2NO+2NC

حداکثر جریان مجاز

65 آمپر

حداکثر جریان مجاز

65 امپر

شرکت سازنده

LS

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور ال اس 65 آمپر با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*