کنتاکتور ال اس MC-50a با بوبین 220 ولت

LS MC-50a        برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS
  • کنتاکتور LS mc50a
  • دارای کنتاکت فرمان 2باز و 2 بسته
  • 50 آمپر

1,280,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور 50 آمپری ال اس LS Metasol MC-50a

کنتاکتور 50 آمپر LS (کنتاکتور متاسول LS 50a ( این مددل کنتاکتور ال اس کاربرد کمتری دارد و در پوژه های خاص و ماشین آلات تخصصی مورد استفاده قرار میگیرد کنتاکتور LS mc-50a قدرت تحمل شدت جریان 50 آمپر را دارد و بوبین آن 220 ولت می باشد و کنتاکت های فرمان آن بصورت 2باز و 2 بسته می باشد.

شرکت کره ایی  ال اس از شرکت های معتبر در شرق آسیا و شاید دنیا باشد. شرکتی تقریبا با عمر ۴۰ سال که هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت مناسب. این شرکت در سال 1974 در کشور کره جنوبی احداث شد و نام کامل و اصلی شرکت LSIS.CO میباشد و در حال حاضر آقای جای کیون کوی مدیر عامل آن است و تعداد کل پرسنل در شرکت اصلی LS 3500 نفر است.

از مهمترین محصولات شرکت الکتریک ال اس ، کنتاکتور یا همان کلید برقی است که در ۲ مدل قدرت و فرمان تولید شده و از رنج ۶ آمپر تا رنج ۸۰۰ آمپر موجود است و در کشور ما ایران از سابقه تقریبا درخشانی برخوردار است و مهندسین عزیز کنتاکتور های ال اس را در کنار هیوندای از کنتاکتور های متوسط رو به بالای بازار میدانند و به این دلیل از کنتاکتور های پرفروش نیز محسوب میشود.

 

مزیت کنتاکتورLS MC-50a

  • ترمینال ۲ طرفه بوبین  در کنتاکتور ال اس متاسول 50A
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران
  • دارا بودن 4 کنتاکت فرمان ( ۲ باز و ۲ بسته)

 

معایب کنتاکتور LS MC-50a

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت 

 

 

شکل ظاهری کنتاکتور Metasol 50 LS

کنتاکتور ال اس متاسول mc-50a اولین رنج کنتاکتور بزرگ ال اس متاسول میباشد و اندازه آن به مراتب از رنج قبلی که 40a هست ، بزرگتر است. همچنین به لحاظ ظاهری هم تغییراتی در آن اعمال شده است، مثلا رنگ سفید در این کنتاکتور نسبت به رنج های قبلی بیشتر کار شده و همانند رنج های کوچکتر دور زائده نارنجی رنگ ، حاشیه طوسی وجود ندارد همچنین روی ترمینال های قدرت درپوش مجزا قرار گرفته که کار را برای سیم کشی راحت تر میکند. کنتاکتور ال اس mc-50a همانند دیگر رنج های کنتاکتور ال اس ترمینال بوبین دوطرفه دارد و از بالا و پایین میتوان به بوبین برای تحریک شدن برق داد. اندازه کنتاکتور ال اس ۵۰ آمپر 119×106×55 میباشد و وزن آن هم 900 گرم است.

 

کنتاکتور متاسول ال اس

 

سخن پایانی

با کنتاکتور ال اس ۵۰ آمپر میتوان انواع محرک ها و الکتروموتور ها و هیتر ها را راه اندازی کرد و تقریبا میتوان گفت از آن دسته رنج هایی است که کارایی بسیار بالایی در صنعت دارد. حداکثر جریان عبوری از این کنتاکتور 50 آمپر است که بصورت مداوم نباید آن را اعمال کرد و اگر جریان ما بصورت مداوم باشد نهایتا تا 40 آمپر میتوان از آن عبور داد.

کنتاکتورال اس 50a توانایی راه اندازی الکتروموتور با رنج 37kw بصورت دوضرب و سنگین کار را دارا است و اگر از الکتروموتور برای موارد سبک مثل پمپ یا فن استفاده میشود ، میتوان تا رنج الکتروموتور 45kw هم با ۳ کنتاکتور LS 50a راه اندازی نمود.


براساس سازنده

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

2NO+2NC

حداکثر جریان مجاز

50 آمپر

حداکثر جریان مجاز

50 آمپر

شرکت سازنده

LS

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور ال اس MC-50a با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*