کنتاکت کمکی 1 باز 1 بسته هیوندا UAB 11

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کنتاکتور , کنتاکتور هیوندا - HYUNDAI
  • قیمت مناسب
  • دارای 2 پلاتین باز و 2 پلاتین بسته
  • قابلیت اتصال به همه کنتاکتورهای هیوندا

تماس بگیرید

مقایسه

کمکی کنتاکتورهیوندای UAB 11

شرکت هیوندای از شرکت های معتبر زنجیره ایی در دنیا است که مقر اصلی آن در کشور کره جنوبی قرار دارد. بخش الکتریکی شرکت هیوندای زیر مجموعه بخش صنایع سنگین آن است که پیشرفت بسیار چشمگیری در حوزه های مختلف الکتریکی کرده و خود را به غول تکنولوژی برقی تبدیل کرده است.

در ضمینه ساخت کلید های برقی یا درایو های بزرگ و کوچک است، حتی انواع موتور های برقی یا انرژی خورشیدی همه و همه پیشرفت واقعا چشمگیر بوده است در سال 2018 موفق به تاسیس شرکت هیوندا الکتریک در خاورمیانه شد و با همکاری با کشور عربستان سعودی این غول تکنولوژی را در منطقه ما احدث کرده است.

همچنین در این سال دفتر تحیق و توسعه خود را به میزان بسیار زیادی رشد داده و تحقیق و توسعه را در کل دنیا به نفع این شرکت بست داده است. از موفقیت های بزرگ این شرکت راه اندازی و تکمیل نیروگاه بزرگ انرژی 150مگا وات ساعتی در اولسان کره جنوبی است که به لحاظ اهمیت ساخت چنین پروژه هایی این شرکت را در رتبه بالایی قرار میدهد. از مهمترین محصولات شرکت HYUNDAI کنتاکتور است که در تمام قسمت های این صنعت در کل دنیا کاربرد دارد و بسیار پر فروش نیز میباشد.

 

مزیت کمکی کنتاکتورهیوندای UAB 11

  • نصب شدن به تمام مدل های کنتاکتور هیوندای طرح قدیم و جدید
  • کیفیت بالای کمکی هیوندای ۱۱ علیرقم قیمت معقول آن

 

 

معایب کمکی کنتاکتورهیوندای UAB 11

  • شل بودن کمکی و سخت جدا شدن آن از کنتاکتور

 

شکل ظاهری کمکی کنتاکتورهیوندای UAB 11

کمکی هیوندای UAB 11 مشکی رنگ است و گیره و فنر زیر آن برای اتصال به کنتاکتور تعبیه شده و خار طوسی رنگ برای جدا کردن از کنتاکتور است. کلید نارنجی رنگ روی کمکی کنتاکتور برای وصل کردن کمکی و کنتاکتور است و اگر کنتاکتور وصل شود کلید رویه کمکی هم میچسبد و داخل میرود و کاربر متوجه وصل شدن کنتاکتور میشود.

روی کمکی کنار کلید نارنجی رنگ عبارت UAB 11 حک شده است، روی ترمینال های فرمان کمکی کنتاکتور هیوندای درب محافظ زیبا قرار گرفته که هم کمکی کنتاکتور را زیباتر میکند و هم در مدارات 220 ولت حفاظ برای عدم برق گرفتگی است.

 

نتیجه گیری

کنتاکتور کمکی هیوندا، قطعه بسیار کاربردی است که هزینه کل پروژه را کم میکند و پلاتین فرمان به کنتاکتور اضافه میکند. در این کنتاکت کمکی هیوندای UAB 11 یک پلاتین باز و یک پلاتین بسته دارد، و از کاربردی ترین کمکی کنتاکتور ها است که با این کمکی کنتاکتور زیر D32 دارای 4 تیغه فرمان و بالای D32 دارای 6 تیغه فرمان میشود که در تابلو هایی با تعداد فرمان بالا بسیار کاربرد دارد. در هر صورت استفاده کمکی های 2 پلاتین به نسبت ۴ پلاتین بیشتر است و اینها پرفروش تر هستند.


براساس سازنده

هیوندا

نوع قطعه

لوازم جانبی

شرکت سازنده

هیوندا

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکت کمکی 1 باز 1 بسته هیوندا UAB 11دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*