کنتاکتور 130 آمپر هیوندای با بوبین 220 ولت

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کنتاکتور , کنتاکتور هیوندا - HYUNDAI

کنتاکتور هیوندا HGC 130 بوبین 220 ولت

شرکت هیوندای از شرکت های معتبر زنجیره ایی در دنیا است که مقر اصلی آن در کشور کره جنوبی قرار دارد. بخش الکتریکی شرکت هیوندای زیر مجموعه بخش صنایع سنگین آن است که پیشرفت بسیار چشمگیری در حوزه های مختلف الکتریکی کرده و خود را به غول تکنولوژی برقی تبدیل کرده است.

در ضمینه ساخت کلید های برقی یا درایو های بزرگ و کوچک ، حتی انواع موتور های برقی یا انرژی خورشیدی همه و همه پیشرفت واقعا چشمگیر بوده است، در سال 2018 موفق به تاسیس شرکت هیوندا الکتریک در خاورمیانه شد و با همکاری با کشور عربستان سعودی این غول تکنولوژی را در منطقه ما احدث کرده است همچنین در این سال دفتر تحیق و توسعه خود را به میزان بسیار زیادی رشد داده و تحقیق و توسعه را در کل دنیا به نفع این شرکت بست داده است.

از موفقیت های بزرگ این شرکت راه اندازی و تکمیل نیروگاه بزرگ انرژی 150 مگا وات ساعتی در اولسان کره جنوبی است که به لحاظ اهمیت ساخت چنین پروژه هایی این شرکت را در رتبه بالایی قرار میدهد. از مهمترین محصولات شرکت HYUNDAI کنتاکتور است که در تمام قسمتهای این صنعت در کل دنیا کاربرد دارد و بسیار پر فروش نیز میباشد.

 

مزیت

  • اندازه مناسب کنتاکتور هیوندای ۱۳۰ آمپر
  • قیمت مناسب و کیفیت بالای کنتاکتور ۱۳۰ آمپر هیوندای

 

معایب

  • باید از محاسبه برای تعیین رنج ، یک پله بالاتر در نظر گرفته شود

 

شکل ظاهری کنتاکتور HYUNDAI HGC 130

کنتاکتور هیوندای ۱۳۰ آمپر به لحاظ پلاتین های فرمان با رنج های پایین تر از خود بسیار متفاوت است و شباهت زیادی به مدل های قدیمی دارد به این توضیح که ۲ سمت کناری کنتاکتور هیوندای 130 ، دو مجموعه پلاتین باز و بسته قرار گرفته یعنی سمت راست یک باز و یک بسته و سمت چپ هم به همین صورت یک باز و یک بسته ، در تمام کنتاکتور های شرکت های خارجی دو پیچ ترمینال بالای پلاتین های فرمان ، تیغه بسته است و دو تای پایینی تیغه باز ، البته از رو هم میتوان به کنتاکتور هیوندا HGC 130 تیغه فرمان (یک باز و یک بسته یا دو باز و دو بسته و یا چهار باز یا چهار بسته ) که به کمکی شهرت دارد اضافه کرد.

کنتاکتور هیوندای 130 چون جریان بالایی قرار است از آن عبور کند ترمینال های آن مانند رنج های پایین تر نیست و همانند شینه مسی با پیچ و مهره طراحی شده و سیم هایی که میخواهیم به آن اتصال دهیم باید کابلشو شوند که جریان بالای 100 آمپر به راحتی از آن عبور کند و عمر کنتاکتور و کل تابلو بالاتر برود. در موارد دیگر تمام محصولات کنتاکتور هیوندای مانند یکدیگر هستند.

 

نتیجه گیری

همانطور که میدانیم کنتاکتور HGC 130 هیوندای فقط استفاده قدرت دارد و به هیچ عنوان مصارف فرمان ندارد مگر استفاده همزمان ، با این کنتاکتور میتوان بصورت دوضرب الکتروموتور با رنج حداکثری 110KW را راه اندازی کرد و اگر بخواهیم الکتروموتوری را تکضرب راه اندازی کنیم با رنج بالا و با همین کنتاکتور که البته کار بسیار اشتباهی میباشد حداکثر میتوانیم الکتروموتور 55KW را با آن روشن کنیم. از استفاده های دیگر این کنتاکتور یعنی کنتاکتور هیوندای ۱۳۰ آمپر در تابلو های کنترل فاز کارگاهی و ترانس های بزرگ یا المنت و هیتر های وات بالا است.


براساس سازنده

هیوندا

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

2NO+2NC

حداکثر جریان مجاز

9 آمپر

حداکثر جریان مجاز

130 آمپر

شرکت سازنده

هیوندای

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور 130 آمپر هیوندای با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*