سرو بدون ترمز 750 وات استون

Servo without brakes 750 watts Stone دسته: سرو موتور , سرو موتور استون Estun
  • بدون ترمز
  • مدل کابل انکودر : PSP-JE24-05
  • مدل کانکتور قدرت : JE18-C-W-F4
  • مدل سرو درایو : pronet-08AMF-IR
  • مدل سرو موتور : EMJ-08AFD22
  • گشتاور:2/39
  • دور بر دقیقه:3000rpm
  • توان:750w
  • قطر فلنج موتور:80mm
  • ولتاژ تغذیه:200vac

12,350,000 تومان

مقایسه

سرو موتور بدون ترمز EMJ-08AFD22 استون : 

سرو موتور ها را باید بخشی از یک سیستم حلقه ی بسته که شامل ، سرو موتور استون ، شفت ، پتانسیومتر ، چرخ دنده ، تقویت کننده و حتی انکودر یا تفکیک کننده ها ، که به آن ها resolver نیز گفته می شود . سروو موتور ها را باید یک قطعه ی الکتریکی و مجزا ، مستقل و یک ماشین چرخان با بازده ی دقت بالا می باشد .سرو موتور بدون ترمز EMJ-08AFD22 استون با توان 750w با قطر فلنج 80mm گشتاور 2/39 از محصولات انحصاری با کیفیتی می باشد  که بسیار خوش درخشیده است از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول ولتاز تغذیه ی 200VAC LD FHAN می باشد باید این نکته را ذکر کرد که شفت خروجی این موتور قابلیت ،جابجایی به زوایا ، و موقعیت و سرعت خاصی را نیز دارد و از این رو یک موتور قابلیت انجام این کار ها را نیز نیز ندارد سرو موتور ها از یک موتور عادی تشکیل شده اند کنترل کننده را باید از مهم ترین بخش سرو موتور دانست که معمولا برای اهداف خاصی نیز تشکیل خواهد شد . 

 

سرو درایو بدون ترمز pronet-08AMF-IR استون :

سرو درایو ها برای موتور های dc کاربرد دارند از سمتی دیگر هم برای موتور های ac نیز کاربرد ویژه ای دارند . باید این نکته را در نظر گرفت که در صنعت این دستگاه ها به صورت dc بوده است به این دلیل که سال های طولانی ای کنترل جریان بالای موتور به صورت scr ها انجام می شد.سرو درایو بدون ترمز pronet-08AMF-IR استون از جمله سرو درایو های مطرح در زمینه ی اتوماسیون صنعتی می باشد . 
در مواقعی  که ترانزیستور‌ها توانائی کنترل جریان بالا و تبدیل آن به فرکانس بیشتر را یافتند سرو درایو های AC رواج بیشتری یافتند. موتور‌های قدیمی‌تر پنکه خنک کننده داشتند که مستقیما به محور متصل بود هنگامی که موتور با سرعت پائین کار می‌کرد.سرو درایو بدون ترمز pronet-08AMF-IR استون را باید از مطرح ترین سرو درایو های موجود در بازار دانست

پنکه ها  نمی‌توانستند کار خنک کردن را انجام دهند . موتور‌های جدیدتر پنکه جداگانه دارند که نصب می‌شوند و امکان بهترین نتیجه خنک کردن را بوجود می‌آورد. منبع ولتاژ ثابتی این پنکه را تغذیه می‌کند بطوریکه حداکثر RPM در هر لحظه به سرعت این دستگاه ها بستگی ندارد. یکی از انواع مفید موتور‌ها در سیستم خود کنترل موتور نوع مغناطیسی دایم (PM) است ولتاژ موتور آن می‌تواند AC یا DC باشد. این نوع موتور با سایر انواع قبلی مشابه نیز است .

ویژگی سرو درایو بدون ترمز pronet-08AMF-IR استون  :

الف.دارای انکدر پارالل 2،500 پالس بر دور 
ب.مد کنترلی Position ٬ Speed و Torque
ج.مجهز به PLC داخلی با امکان عملکرد در مد Position Control،Speed،Torque جهت کاربردهای خاص
د.دارای کاسه نمد روغنی و کانکتورهای ضدآب 
ر.موتورهای ترمز دار و بدون ترمز
ز.قابلیت شبکه CANopen و شبکه (Modbus  RS485 )
ژ.قابلیت اتصال ورودی تک فاز
قابلیت اتصال به نرم افزار قدرتمند ESView با امکان :
1.تنظیم پارامترها
2.تنظیمات Gain
3.مشاهده آلارم ها ٬ ورودی ها / خروجی ها

کابل انکودر psp-je24-05 استون :

این دستگاه برای تبدیل پالس مکانیکی به سیگنال دیجیتال استفاده می شود از این سو به دو بخش سوکتی و کابلی تقسیم می شود باید این نکته را بدانیم که انکودر کابلی ممکن است از نوع شفت دار یا هالو شفت باشد. فروشگاه آسام کالا از برترین فروشگاه های فروش اتوماسون صنعتی این محصول را با با بهترین قیمت بازار به فروش می رساند .کابل انکودر psp-je24-05 استون از کابل های پر فروش شرکت استون می باشد که توسط تیم آسام کالا به فروش می رسد.

کانکتور قدرت je18-c-w-f4 استون  :

کانکتور (Connector)  که به آن ترمینال برق هم گفته می‌شود، در اصل اتصالاتی است که در آن سیم‌ ها به‌وسیله پیچ‌ های نگهدارنده ترمینال، به یکدیگر متصل می شوند و بین آن‌ها اتصال نیز برقرار خواهد شد . کانکتور قدرت je18-c-w-f4 استون که محصولی با کیفیت از کمپانی استون می باشد. شما عزیزان این محصول را می توانید از شرکت آسام کالا با بهترین قیمت خریداری کنید

چرا باید از کانکتور قدرت استفاده کنیم ؟

باید این نکته را بدانیم بسیاری از افراد برای اتصال دو سیم به یکدیگر از روش های غیر امن استفاده می کنند از این رو آن ها دو سیم را برای متصل شدن روی همدیگر قرار خواهند داد و با استفاده از نوار چسب روی آن ها را می پوشانند تا اتصال بین دو سیم به خوبی برقرار شود . 

فروش سرو استون :

از بزرگ ترین فروشگاه های فروش اتوماسیون صنعتی  فروشگاه اسام کالا می باشد پک سرو استون ترمزدار با بهترین قیمت به فروش می رساند این پک شامل سرو موتور EMJ-08AFB22 و سرو درایو pronet-08AMF-IR و کانکتور قدرت  JE18-C-W-F4 و کابل انکودر PSP-JE24-05 می باشد  با کارشناسان ما در تماس باشید و پک سرو استون را در کوتاه ترین زمان ممکن نیز سفارش دهید . 


براساس برند

استون

ظرفیت

750W

حداکثر دور موتور

3000RPM

وضعیت ترمز

فاقد ترمز

سایز فلنج

80

گشتاور *(N-m)

2/39

0 دیدگاه برای سرو بدون ترمز 750 وات استوندیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*